Podnikatelská mise ministra průmyslu a obchodu do Myanmaru/Barmy

23. 9. 2016

Svaz průmyslu a dopravy České republiky Vás zve k účasti na doprovodné podnikatelské misi ministra průmyslu a obchodu Janem Mládkem do Myanmaru/Barmy v termínu od 29. října do 3. listopadu 2016.

V rámci programu připravovaného ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Rangúnu a místními podnikatelskými organizacemi mise navštíví hlavní město Neipyijto a Rangún. Součástí programu bude podnikatelské fórum, B2B jednání, seminář o klíčových podmínkách podnikání v Myanmaru/Barmě či prezentace aktuálních projektů/výběrových řízení.

Zálohová cena za účast v podnikatelské misi je 35 tis. Kč. Cena zahrnuje ubytování, místní transfery, společenské akce, poplatek za vystavení víza, catering v letadle, zápis do oficiálního katalogu mise a jeho výrobu a náklady spojené s přípravou cesty a službami pracovníka SP ČR během cesty. Cesta se uskuteční vládním speciálem. Vzhledem k omezené kapacitě prosíme zájemce o zaslání přihlášky co nejdříve, nejpozději však do 30. září 2016

Další informace k plánované misi naleznete na stránkách Svazu průmyslu a dopravy.    

Podnikatelskou misi organizačně zajišťuje manažerka Sekce mezinárodních vztahů Mgr. Sabina Tančevová (e-mail: stancevova@spcr.cz, tel.: 225 279 402), která Vám též poskytne bližší informace.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.