Podnikatelská mise do Vietnamu a na Filipíny s ministrem zemědělství Markem Výborným

Ministr zemědělství Marek Výborný zve české firmy z oblastí zemědělství, potravinářství a souvisejících technologií k účasti na podnikatelské misi do Vietnamu a na Filipíny, která se uskuteční ve dnech 17. – 23. března 2024.

Podnikatelská mise vedená ministrem zemědělství panem Markem Výborným bude ve Vietnamu směřovat do Hanoje a Ho Či Minova Města/HCMC), následně na Filipínách do Manily a Davao (centrum hlavní zemědělské oblasti).

Program zahrnuje mimo jiné podnikatelská a obchodní fóra v uvedených městech, návštěvu veletrhu Food and Hotel v HCMC a vybraných zemědělských a potravinářských podniků v obou zemích. Misi organizačně zajišťuje Hospodářská komora ČR.

V případě Vašeho zájmu o účast na výše uvedené podnikatelské misi je nutné provést online registraci a zaslat kompletně vyplněnou a podepsanou přihlášku, slide pro prezentaci a scan cestovního pasu na emailovou adresu klamt@komora.cz nejpozději do pátku 16. února 2024.

Pozvánku a další informace naleznete na stránkách Hospodářské komory.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.