Publikace „Doing agricultural business in Ukraine“

4. 10. 2022

Ukrajina je jedním z předních světových vývozců zemědělských produktů. Geografická poloha, klimatické podmínky a půdní vlastnosti vytvářejí velmi příznivé podmínky pro rostlinnou produkci.

Tradice zemědělství a agronomické znalosti umožňují zemědělskému podnikání na Ukrajině rychlý růst a zvyšování investičního potenciálu. Nicméně má ukrajinské agropodnikání řadu specifik, které je třeba při efektivním podnikání vzít v úvahu.

Tato brožura se zabývá právními aspekty zemědělského podnikání na Ukrajině, zejména vytvářením a nabýváním zemědělského majetku, pronájmem a nabýváním půdy, zdaněním, jakož i regulací činnosti zemědělských společností. Publikaci, kterou zpracovala ukrajinská právní společnost DLF attorneys-at-law, naleznete v příloze.  

Přílohy

Publikace - Doing agricultural business in Ukraine

Stáhnout (pdf, 4 MB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.