Prezentace českých pivovarnických firem na veletrhu v Brazílii

20. 3. 2020

České firmy se již podruhé účastnily veletrhu FEIRA BRASILEIRA DA CERVEJA BLUMENAU ve státě Santa Catarina v Brazílii. Jedná se o jeden z nejvýznamnějších veletrhů v Latinské Americe, který se koná ve městě s přízviskem „město piva“. Generální konzulát ČR v São Paulo ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství ČR uspořádal ve dnech 11. – 13. března 2020 doplňkovou prezentaci českého pivovarnictví k účasti firem na veletrhu.

V den zahájení veletrhu byla přítomnost a prezentace českých firem podpořena přednáškou českého experta o české pivní historii, současnosti a kultuře a posluchači mohli využít pozvání na český stánek na happy hour. Český stánek v dalším dni navštívili i zástupci města Blumenau a státu Santa Catarina.

Již v den zahájení veletrhu začala sice v Brazílii platit preventivní opatření proti šíření COVID-19, i přesto zaznamenaly české firmy konkrétní zájem o navázání a rozvoj spolupráce. Druhá část prezentace směřovaná do Porto Alegre byla s ohledem na preventivní opatření státu zrušena.Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.