Účast zahraničních delegací Zemi Živitelce 2017

5. 9. 2017

Ve dnech 24. - 29. srpna 2017 se konal v Českých Budějovicích 44. ročník mezinárodní výstavy Země živitelka. Programu se na pozvání pana ministra Mariana Jurečky zúčastnily také čtyři zahraniční delegace (incomingové mise).

Zahraniční delegace z Kuby, Ázerbájdžánu, Srbska a Bosny a Hercegoviny byly z velké části podnikatelského zaměření. Delegace z Afriky byla reprezentována dvěma ministry, a to ministryní zemědělství Zambijské republiky a ministrem živočišné výroby a rybářství Zambijské republiky.

V rámci programu jednotlivých incomingových misí navštívily delegace jednotlivé expozice podle oblasti konkrétního zájmu a zúčastnily se bilaterárních jednání s panem ministrem zemědělství Marianem Jurečkou.

Mimo programu na výstavě měly delegace možnost navštívit provozy českých podniků jako např. Rybářství Třeboň, Jihočeský chovatel a.s., STS Olbramovice, s.r.o., Budějovický Budvar apod.

Hlavním cílem všech proběhlých incomingových misí bylo navázání a případně i prohloubení vzájemného agrárního obchodu.

Podrobnější informace o incomingových misích (Ázerbájdžán, Kuba, Srbsko a Bosna a Hercegovina, Zambie) naleznete v příloze níže.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.