Nabídka k účasti na incomingové misi z Kazachstánu do ČR v oblasti potravinářství a potravinářských technologií

8. 8. 2019

Ministerstvo zemědělství ČR a ZÚ Nur-Sultán plánují organizaci incomingové mise v rámci Projektů na podporu ekonomické diplomacie (PROPED) z Kazachstánu do ČR. Mise je naplánovaná v termínu od 9. do 13. září 2019.

Díky této akci mohou české firmy z oblasti potravinářství nabídnout kazašským partnerům své výrobky a technologie. Aktuálně se plánují setkání formou individuálních návštěv v českých firmách. V případě většího zájmu z české strany je možné též zorganizovat B2B setkání v Ministerstvu zemědělství ČR.

Pro jednání s kazašskými partnery na dané misi i pro budoucí spolupráci se předpokládá znalost ruského jazyka.

Termín pro zaslání přihlášky k účasti na incomingové misi je do 15. srpna 2019.

V případě zájmu o účast na výše uvedené misi kontaktujte teritoriální expertku pro Kazachstán, Mgr. Ani Hakobjan, tel. 221 812 620, e-mail: ani.hakobjan@mze.cz.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.