Incomingová mise na mezinárodní zemědělský veletrh Země Živitelka (21. - 23. 8. 2019, ČR)

11. 7. 2019

Velvyslanectví České republiky v Bělehradě ve spolupráci s MZe ČR organizuje ve dnech 21. - 23. 8. 2019 incomingovou misi do České republiky na veletrh Země Živitelka. Akce je připravována v rámci schválených projektů Ministerstva zahraničních věcí České republiky na podporu ekonomické diplomacie (PROPED) 2019.

Cílem incomingové mise je především představit vysokou úroveň české genetiky v oblasti plemen skotu smíšené užitkovosti, ale i širokou nabídkou českých firem v oblasti zemědělských technologií a zemědělské mechanizace.

Součástí projektu jsou B2B jednání s představiteli dovozců „genetiky“, chovatelů skotu a představitelů státní správy odpovědných za rozvoj produkce mléka. Přípravu akce, komunikaci s českými podnikatelskými subjekty a realizaci programu v České republice zajišťuje Velvyslanectví České republiky v Bělehradě ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství České republiky.

V případě zájmu o účast, příp. získání dalších informací k dané akci, kontaktujte Odbor zahraničně obchodní spolupráce MZe: Ondřej Misiaczek, tel.: 221 812 327; ondrej.misiaczek@mze.cz a to nejpozději do 31. července 2019.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.