Gruzínští podnikatelé mají zájem o české pivovarnické technologie

24. 10. 2017

Ve dnech 16. – 20. října 2017 proběhla incomingová mise zaměřená na pivovarnické technologie, kterou zorganizovalo Ministerstvo zemědělství ČR ve spolupráci se ZÚ Tbilisi.

Podnikatelská delegace z Gruzie se v průběhu své návštěvy setkala se zástupci českých firem, které se specializují na výrobu minipivovarů, příslušenství pro pivovarnické technologie a na komodity pro výrobu piva. Závěrem mise se gruzínští podnikatelé setkali s výkonnou ředitelkou Českého svazu pivovarů a sladoven, paní Michaelou Ferencovou a s náměstkem ministra zemědělství, panem Jiřím Šírem.

Gruzínští podnikatelé kladně hodnotili nejen samotné návštěvy firem, ale i získané informace o surovinách pro výrobu piva a způsobu vaření piva.

 

 

 

 

 

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.