3. 10. 2012 Materiály na jednání vlády

2. 10. 2012

Informace o materiálech, které předkládá Ministerstvo zemědělství

Bod č. 15, k projednání s rozpravou

Programy poskytování podpory Podpůrným a garančním rolnickým a lesnickým fondem (PGRLF), a.s. ve formě: a) úvěrů na nákup zemědělské půdy, která není ve vlastnictví státu - program „Podpora nákupu půdy", b) finančních prostředků určených pro snížení kupní ceny zemědělské půdy, která není ve vlastnictví státu - program „Podpora nákupu půdy", c) finančních prostředků určených pro snížení úrokového zatížení úvěrů na nákup zemědělské půdy, která není ve vlastnictví státu - program „Podpora nákupu půdy".

PGRLF, a.s. poskytuje podpory podnikatelům v oblasti zemědělství, lesnictví, vodního hospodářství a zpracovatelského průmyslu, jde-li o zpracování produkce zemědělské výroby a potravin. Ke schválení vládou jsou nyní předkládány zásady nových programů poskytování podpory Fondem, určených na podporu nákupu zemědělské půdy, která není ve vlastnictví státu. Navrhované programy navazují na předchozí programy PGRLF, a.s. určené na podporu nákupu nestátní zemědělské půdy, do kterých mohli žadatelé podávat žádosti o poskytnutí podpory do konce roku 2011.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.