Poznej svého farmáře - Farma Liška

Datum akce: 8. 8. 2020 10:00 - 16:00
Místo konání:
Smyslov 31, 390 02 Tábor 2
Pořadatel: Zařízení služeb MZe s.p.o.
Těšnov 65/17, Nové Město, 11000 Praha 1
Kontakt: Farma Liška s.r.o.
Smyslov 31, 39002 Tábor
Cílová skupina:
rodiny s dětmi, široká veřejnost
Kategorie akce: Den otevřených dveří, exkurze

Ministerstvo zemědělství zve na letošní první zastávku v rámci projektu Poznej svého farmáře do malebného kraje rybníků a venkovských stavení jižních Čech, konkrétně na rodinnou farmu Liška do Smyslova u Tábora.

Akce se koná 8. 8. 2020 od 10.00 do 16.00 hodin.

Na farmě v rámci akce můžete spolu se svými dětmi zažít spoustu zábavy, ochutnat i nakoupit speciality z domácí produkce, poznat blíže farmu a také se seznámit s chovem dobytka, zvláště pak masného skotského plemene Galloway.

Rodinná farma Liška vznikla doslova na zelené louce a to v roce 2001 se svým prvním zakoupeným pozemkem o rozloze 1 ha. Nyní má tato farma až 120 ha (70 ha orné půdy, 50 ha luk). V prosinci roku 2016 začala s produkcí uzenin a díky tomu byla pořízena i pojízdná prodejna, která v současné době navštěvuje až 80 obcí na celém táborském okrese. Na farmě byl téhož roku také otevřen farmářský obchod, kde se prodávají vlastní výrobky, tedy zvláště vepřové a hovězí maso i uzené produkty z této farmy.

Máte tedy nyní jedinečnou příležitost navštívit a poznat tuto rodinnou farmu z jižních Čech zcela jinak, takříkajíc zevnitř, a to v rámci letošní první etapy projektu Poznej svého farmáře.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.