přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

BulKo - Poznej svého farmáře

Datum: 5.9.2015  10:00 – 15:00
Kategorie: Den otevřených dveří, exkurze

Předposledním místem, kam letos zavítá projekt Poznej svého farmáře, je hospodářství společnosti BulKo sídlící na adrese Dobřichov 142. V sobotu 5. září se tak můžete podívat, jak se pěstuje český česnek nebo masitá rajčata.

Firma BulKo se nachází v úrodné Polabské nížině, v malebné vesničce jménem Dobřichov. Příjmení dvou zakladatelů pana Josefa Bulanta a jeho dědečka pana Josefa Kozla dalo vznik jména této společnosti.

Svým vznikem firma navázala na dlouholetou rodinnou tradici. Stala se přímým pokračovatelem
v převážně zemědělském podnikání, ve kterém od roku 1991 do roku 2006 podnikal dědeček (jako osoba samostatně výdělečně činná). Rodinná firma nyní hospodaří  na svých i pronajatých pozemcích, se zaměřením na pěstování rostlinných komodit,  zvláště pak se specializací na oblast ovoce a zeleniny. Zelenině vévodí kvalitní český česnek a masitá rajská jablka.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem