Osivo a sadba
.... bez kvalitního osiva a sadby není pěstitelského úspěchu!

osivo a sadba

Novinky

V tomto vydání Aktualit OOS se věnujeme především doporučením, na co nezapomínat při uvádění osiva a sadby do oběhu. Pozornost je tentokrát věnována i označování malého balení sadby brambor
Publikováno: 10. 6. 2024
V této publikaci naleznete kontakty na jednotlivé pracovníky odboru osiv a sadby.
Publikováno: 28. 5. 2024
V této publikaci naleznete seznam zaregistrovaných a/nebo zaevidovaných dodavatelů rozmnožovacího materiálu polních plodin a zelenin a zpracovatelů farmářských osiv.
Publikováno: 28. 5. 2024
V tomto čísle aktualit naleznete: Nabídku workshopů, Výjimky u ovsa - navýšení množství, Podávání žádosti o uznání množitelských porostů, Tisk návěsek na osivo,  Směsi osiv a jejich výrobu, informace k legislativě a pozvánku na nadcházející výstavu.
Publikováno: 26. 4. 2024
V tomto čísle Aktualit OOS naleznete následující témata: výjimka na klíčivost u ovsa setého a nahého, novela zákona (dobrovolně registrované odrůdy), návěsky, workshopy, informace odboru dovozu a vývozu a informace ke stavu legislativy.
Publikováno: 26. 1. 2024

Související dokumenty

Aktuální změny v zákoně o oběhu osiva a sadby

30. 10. 2023
Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský (ÚKZÚZ) informuje dodavatele osiva a šlechtitele nových odrůd o zavedení systému dobrovolné registrace odrůd  a certifikace osiva těchto odrůd.  Novinky vychází z novely zákona o osivu a sadbě, která doplňuje druhový seznam, upřesňuje vedení evidence k zajištění vysledovatelnosti osiva, požadavky na přípravu osiva v mobilních zařízeních, postup…

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.