Hnojiva
.... dohlížíme, aby hnojiva na našem trhu byla kvalitní a správně používaná

V oblasti hnojiv provádíme kontroly celého procesu od výroby, uvádění hnojiv a pomocných látek do oběhu, jejich označování, balení, skladování až po jejich správné používání. Zabýváme se i kontrolou správného používání čistírenských kalů a sedimentů z vodních toků a vodních nádrží na zemědělské půdě.

Novinky

Aktualizace vyhlášky o použití sedimentů

17. 7. 2023
K datu 1. července 2023 nabyla účinnosti novela vyhlášky č. 257/2009 Sb., o používání sedimentů na zemědělské půdě.

Zpráva o činnosti SZV za rok 2022

30. 5. 2023
Zpráva ze Sekce zemědělských vstupů (SZV) zahrnuje výstupy z činností v oblasti krmiv, hnojiv, půdy, lesnictví, přípravků na ochranu rostlin a souvisejících úředních kontrol v daném roce.
Stáhnout (pdf, 2 MB)

INFORMACE O TERMÍNU zasílání evidence hnojení a výnosů v elektronické formě

26. 1. 2023
S ohledem na potřebu edukace a detailního seznámení zemědělských subjektů s podobou vedení elektronické evidence bude akceptováno i pozdější podání evidence do jednotného úložiště po 31.1.2023, a to do 31.3.2023.

EVIDENCE HNOJENÍ - aktuální informace k povinnosti elektronického předání

16. 1. 2023
Povinnost zaslání dat do Jednotného úložiště evidencí poprvé nastala v letošním roce, kdy by měli zemědělci v průběhu měsíce ledna (do 31.1.) odevzdávat data evidence hnojení za rok 2022.

WORKSHOP Organická hmota v půdě (10. - 11. 11.)

4. 11. 2022
Organická hmota v půdě je pro pěstování plodin zásadní, a proto PODPORUJEME aktivity, které se věnují podpoře půdního zdraví. Jednou z nich je workshop „Budoucnost organické hmoty pro půdy v České republice,“ kterému jsme udělili záštitu.
Stáhnout (pdf, 207 kB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.