9. celosvětová konference FRIEND-Water

Datum akce: 5. 6. 2023 - 10. 6. 2023
Místo konání:
Dakar, Senegal
Kategorie akce: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Ve dnech 5. až 10. 6. 2023 se bude konat další celosvětová (globální) konference iniciativy FRIEND-Water, jehož historie se započala v roce 1985, kdy byl založen v rámci Mezivládního hydrologického programu (IHP) UNESCO. Čínský Peking, který hostil poslední ročník v roce 2018, bude v roce 2023 vystřídán senegalským Dakarem.

Organizátoři konference již spustili formulář pro podávání abstraktu budoucího příspěvku. Příspěvky těchto konferencí tradičně vycházely v "červených knihách" Mezinárodní asociace hydrologických věd (IAHS), které se před několika lety tranformovaly v tzv. sborníky PIAHS, kde nechybí kvalitní recenzní řízení. Lze tedy očekávat velmi kvalitní konferenci včetně kvalitních vědeckých výstupů.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.