Výsledky soutěže „Ctíme vodu – Zapoj se a ukaž, co umíš "

Výsledky soutěže pro žáky základních škol a nižších ročníků víceletých gymnázií ke Světovému dni vody 2023, jehož tématem byla „Ctíme vodu – Zapoj se a ukaž, co umíš".

Odborná porota složená ze zástupců pořadatele dne 17. 5. 2023 rozhodla o výsledcích dětské soutěže pro rok 2023 s mottem „Ctíme vodu – Zapoj se a ukaž, co umíš".

Porota nejprve vyhodnotila finalisty soutěže ve všech třech kategoriích a následně z nich vybrala výherce.

Z důvodu malého počtu obdržených prací ze 3. soutěžní kategorie – obrázek pro žáky škol/tříd se speciálně vzdělávacími potřebami, porota vybrala v této kategorii 1. a 2. místo. Následně byla udělena speciální Cena poroty.

Výstava soutěžních dětských prací proběhne od 1. července do 27. srpna 2023 v Národním zemědělském muzeu v Praze, více na: https://www.nzm.cz/pribeh-zemedelstvi-praha/expozice-a-vystavy/vystava-ke-svetovemu-dni-vody-2023.

 

Výherci I. kategorie: Výtvarné dílo technikou Quilling

1. místo - Moje dešťové jezírko

2. místo - Barevný zázrak

3. místo - Ctíme vodu, chráníme život

Výherci 2. kategorie: KOMIKS

1. místo - VODA/COLA

2. místo - JUST WATER!

3. místo - Nejvzácnější poklad

Výherci 3. kategorie: OBRÁZEK 

1. místo - Proměny vody

2. místo - Jsem voda

Speciální cena poroty: 

 

Speciální cena poroty - Východ slunce u moře

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.