Subjekty pověřené Ministerstvem zemědělství k pořádání odborných kurzů pro odborné činnosti se specializacemi

Ministerstvo zemědělství pověřuje k pořádání odborných kurzů pro odborné činnosti se specializacemi v souladu s ustanovením § 30 zákona č. 151/2006 Sb., o šlechtění , plemenitbě a evidenci hospodářských zvířat a o změně některých souvisejících zákonů (plemenářský zákon).

Odbor  precizního zemědělství, výzkumu a vzdělávání uděluje pověření k pořádání odborných kurzů pro odbornou činnost Inseminační technik. 

Odbor živočišných komodit a ochrany zvířat pověřuje předsedu zkušební komise.
Seznam pracovníků odboru živočišných komodit a ochrany zvířat zajišťující po odborné stránce odborné kurzy k výkonu některých odborných činností v oblasti šlechtění a plemenitby hospodářských zvířat dle vyhlášky č. 370/2006 Sb.:

Odborný kurz pro odbornou činnost se specializací inseminace a vpravování embryí inseminační technikou u skotu, ovcí a koz
Ing. Tereza Vylítová

Odborný kurz pro odbornou činnost se specializací inseminace a vpravování embryí inseminační technikou u koní
Ing. Jan Vodička, Ph.D.

Odborný kurz pro odbornou činnost se specializací inseminace a vpravování embryí inseminační technikou u prasat
Ing. Kateřina Nevečeřalová

V příloze je uveden seznam subjektů pověřených Ministerstvem zemědělství k pořádání odborných kurzů pro odborné činnosti se specializacemi. 
 

  • A – inseminace a vpravování embryí inseminační technikou u skotu, ovcí a koz,
  • B – inseminace a vpravování embryí inseminační technikou u koní,
  • C – inseminace a vpravování embryí inseminační technikou u prasat.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.