Informační semináře pro uchazeče o podporu ve veřejné soutěži vyhlášené v roce 2021

V souvislosti s vyhlášením veřejné soutěže v Programu aplikovaného výzkumu Ministerstva zemědělství na období 2017–2025, ZEMĚ, vyhlášené v roce 2021, proběhly v březnu a v dubnu dva online semináře pro uchazeče o podporu.

Informační semináře se uskutečnily 31. března a 16. dubna 2021. Cílem seminářů bylo zejména seznámit uchazeče o podporu na projekty s počátkem řešení od roku 2022 s pravidly poskytovatele (MZe) platnými dle Zadávací dokumentace pro veřejnou soutěž, představení výzkumných témat a poskytnutí praktických informací, které uchazeči mohou využít při podávání návrhů projektů prostřednictvím Informačního systému NAZV Ministerstva zemědělství.

Všem zúčastněným děkujeme za zájem a níže sdílíme prezentaci ze seminářů (shodná pro oba termíny) a soupis dotazů ze seminářů spolu s odpověďmi.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.