Informační semináře pro uchazeče

V souvislosti s plánovaným termínem vyhlášení veřejné soutěže Programu na podporu aplikovaného výzkumu Ministerstva zemědělství na období 2024–2032, ZEMĚ II, 7. června 2023, jsou naplánovány dva termíny seminářů pro uchazeče o podporu.

Informační semináře se uskutečnily 13. června 2023 v Praze a 20. června 2023 v Brně. Cílem seminářů bylo zejména seznámit uchazeče o podporu na projekty s počátkem řešení od roku 2024 s pravidly poskytovatele (MZe) platnými dle Zadávací dokumentace pro 1. veřejnou soutěž vyhlášenou v rámci Programu ZEMĚ II, představení výzkumných témat a poskytnutí praktických informací, které uchazeči mohou využít při podávání návrhů projektů prostřednictvím Informačního systému TA ČR.

Všem zúčastněným děkujeme za zájem a níže sdílíme prezentaci ze seminářů a soupis dotazů ze seminářů spolu s odpověďmi.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.