Sběr vybraných výsledků v aplikaci SKV – Systém kvalitních výsledků

5. 9. 2023

Od pondělí 4. září 2023 byla zprovozněna www aplikace „SKV – Systém Kvalitních Výsledků“, která je určena pro sběr vybraných výsledků do Modulu 1 (hodnocení nástrojem vzdálených recenzí) podle Metodiky 2017+.

Aplikace se nachází na adrese: https://skv23.rvvi.cz/

Text výzvy pro sběr vybraných výsledků včetně počtu a typu přihlašovaných výsledků, pokynů pro vkládání výsledků, limitů a dalších informací naleznete pod tímto odkazem: https://www.vyzkum.cz/FrontAktualita.aspx?aktualita=1008533.

Případné dotazy, prosím, směřujte na pracovníky Oddělení hodnocení výzkumných organizací prostřednictvím společného e-mailu hodnoceniVaVai@vlada.cz.

Lhůta pro výběr výsledků v aplikaci SKV je stanovena do 31. října 2023. Jedná se o konečný termín. Vzhledem k tomu, že MZe jako poskytovatel má ve výběru údajů kontrolní roli a v aplikaci SKV musí odsouhlasit předkládané výsledky každé VO, stanovuje MZe výzkumným organizacím lhůto pro výběr výsledků v aplikaci SKV do 24. října 2023.

Přílohy:

  • Výzva SKV 2023
  • Manuál
  • Počty předkládaných vybraných výsledků podle VO
  • Doporučení pro VO
  • M17+ Uživatelská příručka
  • Hodnocení smluvního výzkumu

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.