Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský

Všem nám záleží na tom, abychom konzumovali bezpečné a kvalitní potraviny. Jejich cesta začíná u půdy a pokračuje k volbě správné odrůdy, osivům, sadbě, hnojivům a přípravkům na ochranu rostlin. Bez toho všeho zemědělské plodiny strádají, mají potíže se svým zdravým vývojem a výsledkem je špatná sklizeň. Abychom naopak sklízeli dostatek a ve skvělé kvalitě, a ještě co nejvíce šetřili životní prostředí, v tom všem pomáhá naše zkušebnictví, kontrola a rostlinolékařství.

2016

Seminář NRL 2016

9. 6. 2016
Dne 8. 6. 2016 se v prostorách Univerzitního Kampusu v Brně uskutečnil seminář "Činnost NRL ÚKZÚZ pro zajištění bezpečnosti vstupů do půdy a potravinového řetězce".

Polní den ÚKZÚZ 2016

8. 6. 2016
Dne 7. 6. 2016 se na Zkušební stanici ÚKZÚZ v Chrlicích u Brna konal Polní den ÚKZÚZ 2016, jehož hlavním tématem byly Odrůdy a udržitelné zemědělství.

Půda a organická hmota

26. 1. 2016
Odborný seminář "Půda a organická hmota" pořádal ÚKZÚZ dne 26. 1. 2016 v Brně. Byly zde diskutovány otázky významu, obsahu, zdrojů a kontroly kvality organických látek v půdě.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.