Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský

Všem nám záleží na tom, abychom konzumovali bezpečné a kvalitní potraviny. Jejich cesta začíná u půdy a pokračuje k volbě správné odrůdy, osivům, sadbě, hnojivům a přípravkům na ochranu rostlin. Bez toho všeho zemědělské plodiny strádají, mají potíže se svým zdravým vývojem a výsledkem je špatná sklizeň. Abychom naopak sklízeli dostatek a ve skvělé kvalitě, a ještě co nejvíce šetřili životní prostředí, v tom všem pomáhá naše zkušebnictví, kontrola a rostlinolékařství.

2014

Účast ÚKZÚZ na Zemi živitelce 2014

9. 9. 2014
Ve dnech 28. 8. až 2. 9. se ÚKZÚZ jako každoročně účastnil mezinárodní výstavy družstevnictví Země živitelka 2014 v Českých Budějovicích. Letošní již 41. ročník, jehož motem byla "Budoucnost českého zemědělství a českého venkova" byl opět úspěšnou přehlídkou všech aspektů zemědělství, prezentací kvalitních českých potravin i zemědělské techniky. ÚKZÚZ měl svoji expozici umístěnou v prostorách…

Podzimní Flory Olomouc se poprvé zúčastnil i ÚKZÚZ

19. ročníku podzimní výstavy ovoce, zeleniny a školkařských výpěstků Flora Olomouc, která se uskutečnila 2. - 5. 10. 2014 se poprvé v historii zúčastnil i ÚKZÚZ.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.