Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský

Všem nám záleží na tom, abychom konzumovali bezpečné a kvalitní potraviny. Jejich cesta začíná u půdy a pokračuje k volbě správné odrůdy, osivům, sadbě, hnojivům a přípravkům na ochranu rostlin. Bez toho všeho zemědělské plodiny strádají, mají potíže se svým zdravým vývojem a výsledkem je špatná sklizeň. Abychom naopak sklízeli dostatek a ve skvělé kvalitě, a ještě co nejvíce šetřili životní prostředí, v tom všem pomáhá naše zkušebnictví, kontrola a rostlinolékařství.

2015

Odborný seminář "Krmiva - kontrola a hodnocení"

30. 1. 2013
Ve čtvrtek 29. 1. 2015 se konal na MZe odborný seminář "Krmiva - kontrola a hodnocení", který pořádal Odbor živočišných komodit MZe společně s Ústředním kontrolním a zkušebním ústavem zemědělským, který systém úřední kontroly krmiv provádí.

Flora 2015

Ve dnech 1. - 4. 10. 2015 jsme se účastnili již podruhé podzimní etapy výstavy Flora Olomouc. ÚKZÚZ vystavoval v rámci expozice MZe. Po 4 dny se na stánku střídali naši odborníci, kteří poskytovali veřejnosti zajímavé informace a novinky. Velký zájem budila pak poradna pro ovocnáře. Tento již 20. ročník Flory byl plný slunce, nádherných květů, zemědělských výpěstků a také bicyklů. Motem letošní…

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.