Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský

Všem nám záleží na tom, abychom konzumovali bezpečné a kvalitní potraviny. Jejich cesta začíná u půdy a pokračuje k volbě správné odrůdy, osivům, sadbě, hnojivům a přípravkům na ochranu rostlin. Bez toho všeho zemědělské plodiny strádají, mají potíže se svým zdravým vývojem a výsledkem je špatná sklizeň. Abychom naopak sklízeli dostatek a ve skvělé kvalitě, a ještě co nejvíce šetřili životní prostředí, v tom všem pomáhá naše zkušebnictví, kontrola a rostlinolékařství.

Aktuality

FLORA OLOMOUC - podzimní etapa

2. 10. 2014 9:00 - 5. 10. 2014 16:00
Výstava, veletrh
Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský prezentuje své činnosti na výstavě FLORA OLOMOUC 2014  – podzimní etapa. Naši specialisté Vám poskytnou kompletní informace o pěstování a odrůdových vlastnostech ovocných druhů, včetně informace o rozmnožovacích materiálech. Součástí prezentace bude i  ochutnávka vybraných ovocných druhů. Dále pro Vás máme připraven diagnostický a poradenský koutek –…

Změny v organizační struktuře ÚKZÚZ

23. 12. 2013
Z důvodů organizačních změn, které aktuálně probíhají v ÚKZÚZ k 1. 1. 2014 není aktuálně pro veřejnost dostupná kompletní organizační struktura ÚKZÚZ a kontaktní údaje na jednotlivé zaměstnance. Od 10. 1. 2014 již bude pro veřejnost org. struktura plně k dispozici.

Nabídka nepotřebného majetku - prodej II-2013

19. 6. 2013
Č.j. 929-2/OMS/UKZUZ/2013
1 ... 15 16 17

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.