Soutěž ke Světovému dni vody "VYUŽITÍ VODY PRO MÍR"

26. 2. 2024

Ministerstvo zemědělství vyhlašuje u příležitosti Světového dne vody 2024 soutěž s názvem „VYUŽITÍ VODY PRO MÍR“ určenou pro všechny žáky základních škol a nižších tříd víceletých gymnázií a pro žáky škol se speciálně vzdělávacími potřebami.

Stejně jako v minulém ročníku by měla soutěž žáky orientovat na zájem o vodu jako o jeden z nejcennějších přírodních zdrojů na naší planetě. Pro rok 2024 bylo vybráno téma: „Využití vody pro mír".

Cílem soutěže je, aby děti pochopily, že voda je obnovitelný a přitom omezený přírodní zdroj, se kterým je důležité šetrně hospodařit. Voda je základem života a její význam i nadále roste zejména v kontextu probíhajících klimatických změn.

Podrobné informace a pravidla soutěže jsou k dispozici v příloze. 

Uzávěrka soutěže 30. 4. 2024.

Více informací

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.