Registrace sadů

ÚKZÚZ, Oddělení trvalých kultur ÚKZÚZ vede speciální Registr sadů, který je dnes součástí informačního systému Ministerstva zemědělství. Způsob a rozsah vyžadování údajů stanoven zákonem č. 252/1997 Sb., o zemědělství, v §3q "Evidence ovocných sadů".

Dále provádí aktualizaci v evidenci ovocných sadů (konvenční i ekologické hospodaření), která je součástí systému LPIS (Land Parcel Identification System - systém pro vedení a aktualizaci registru půdních bloků). Tento systém zahrnuje i ověřování farmářských bloků u vinic, chmelnic a ovocných sadů.

Vedení Registru sadů  a aktualizaci LPIS provádějí pracovníci oddělení trvalých kultur a následující mapa působnosti znázorňuje i odpovědnost jednotlivých referentů.

Kontakty na jednotlivé inspektory naleznete níže v přílohách.

Přílohy

Kontakty na inspektory

Stáhnout (doc, 61 kB)

Upozornění na termín hlášení sklizní jádrovin

24. 8. 2022
Vážení ovocnáři, nezapomeňte, že termín 1. 9. je posledním dnem, kdy je možné podat hlášení dalšího odhadu sklizní, který se týká pouze jádrovin.

Upozornění na termín pro hlášení sklizní ovoce

10. 5. 2021
Vážení ovocnáři, nezapomeňte, že termín 15. 6. 2021 je posledním dnem, kdy je možné podat hlášení 1. odhadu sklizně ovoce.

Upozornění na termín pro hlášení sklizní

19. 11. 2020
15. 12. je posledním dnem, kdy je možné podat konečné hlášení ke sklizni ovoce v letošním roce.

Upozornění na termín pro hlášení sklizní ovoce

25. 5. 2020
Vážení ovocnáři, nezapomeňte, že termín 15. 6. je posledním dnem, kdy je možné podat hlášení ke sklizni.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.