Uznávání a kontrola RM révy

Certifikace nebo jinak uznávací řízení ovocných rodů a druhů, révy a chmele se provádí podle zákona č. 219/2003 Sb., o oběhu osiva a sadby, ve znění pozdějších předpisů, a vyhlášek.

Dodavatelé, kteří vyrábějí RM ovocných rodů a druhů, révy a chmele, popřípadě okrasných druhů musí být pro tuto činnost registrovaní u Ústavu.

Uznávací řízení provádějí inspektoři Oddělení trvalých kultur a Odboru terénní inspekce. Obvody jednotlivých inspektorů znázorňuje tato mapa.

Kontakty na jednotlivé inspektory naleznete níže v přílohách.

Pokud chcete tisknout návěsky termotransferem, je potřeba vyplnit Žádost o uzavření smlouvy na používání loga ÚKZÚZ při tisku úředních návěsek na rozmnožovací materiál. Tuto žádost naleznete níže ve formulářích.

 

Související formuláře

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.