Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský

Všem nám záleží na tom, abychom konzumovali bezpečné a kvalitní potraviny. Jejich cesta začíná u půdy a pokračuje k volbě správné odrůdy, osivům, sadbě, hnojivům a přípravkům na ochranu rostlin. Bez toho všeho zemědělské plodiny strádají, mají potíže se svým zdravým vývojem a výsledkem je špatná sklizeň. Abychom naopak sklízeli dostatek a ve skvělé kvalitě, a ještě co nejvíce šetřili životní prostředí, v tom všem pomáhá naše zkušebnictví, kontrola a rostlinolékařství.

Upozornění na termín konečného hlášení sklizně ovoce

12. 12. 2023

Vážení ovocnáři, nezapomeňte, že termín 15. 12. je posledním dnem, kdy je možné podat hlášení skutečné sklizně ovoce.

Podávání i hlášení o odhadu sklizní a konečné sklizně je možno podat pouze prostřednictvím „Registru sadů“ na „Portálu farmáře“.

Upozorňujeme, že toto konečné hlášení se týká všech druhů ovoce uvedených v elektronickém formuláři na „Portálu farmáře – Registr sadů https://bit.ly/3NpTAsC“.

Na blížící se termíny podávání prohlášení pravidelně upozorňujeme prostřednictvím našeho webu, facebooku, i prostřednictvím Ovocnářské unie ČR.

 

 

 

 

 

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.