Kategorie 6.6. intenzivní chovy drůbeže a prasat

Rešerše dopadů významných změn v souvislosti s revizí směrnice Evropského parlamentu a Rady 2010/75/EU o průmyslových emisích

12. 1. 2023
Funkční úkol Ministerstva zemědělství zadaný BAT Centru na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích (kategorie 6.6), 2022
Stáhnout (pdf, 2 MB)

Nejlepší dostupné techniky v intenzivních chovech drůbeže a prasat (BREF)

1. 12. 2020
Překlad referenčního dokumentu + Slovníček vybraných pojmů.

Zpráva o současném stavu v oblasti využití BAT technologií v chovech drůbeže spadajících do režimu IPPC za rok 2019

6. 1. 2020
Zmapování situace v oblasti využití nejlepších dostupných technik (BAT) v chovech drůbeže, které spadají do režimu integrované prevence a omezování znečištění a jejichž fungování je podmíněno vydáním integrovaného povolení.
Stáhnout (pdf, 2 MB)

Zpráva o současném stavu v oblasti využití BAT technologií v chovech prasat spadajících do režimu IPPC za rok 2019

6. 1. 2020
Zmapování situace v oblasti využití nejlepších dostupných technik (BAT) v chovech prasat, které spadají do režimu integrované prevence a omezování znečištění a jejichž fungování je podmíněno vydáním integrovaného povolení.
Stáhnout (pdf, 2 MB)

Rešerše o přístupu členských států ke stanovování emisních limitů ve vztahu k IPPC

5. 12. 2018
Tento dokument poskytuje přehled způsobů, jakými členské státy Evropské unie přistupují k implementaci Závěrů o BAT do své legislativy a souvisejících dokumentů. Rovněž poskytuje i základní kvantitativní informace o chovech v jednotlivých zemích Evropské unie.
Stáhnout (pdf, 2 MB)

Biopřípravky použité v chovech hospodářských zvířat

5. 12. 2018
Tento dokument doplňuje informace uvedené ve Zprávě o měření emisí amoniaku z chovů prasat za rok 2017 o přehled biopřípravků, které byly používány v chovu prasat v době měření.
Stáhnout (pdf, 269 kB)

Zpráva o měření emisí amoniaku z chovů prasat za rok 2018

5. 12. 2018
Realizace a vyhodnocení měření emisí amoniaku z chovů prasat (u všech dobytčích kategorií prasat) nezávisle na počtu chovaných kusů v daném zařízení, ale s ohledem na váhové kategorie jednotlivých chovaných zvířat za standardních provozních podmínek.
Stáhnout (pdf, 2 MB)
Stáhnout (pdf, 6 MB)
Stáhnout (pdf, 5 MB)

Ověření emisních faktorů u referenčních chovů prasnic březích a prasnic (kojících), 2016

24. 11. 2016
Kategorie 6.6 – Ověření emisních faktorů u referenčních chovů prasnic (kategorie prasnice a prasnice březí). Funkční úkol zahrnuje naměření emisí amoniaku v závislosti na fyziologických projevech zvířat a vlivu použitých technologií v chovech kategorií prasnice březí a prasnice (kojící) a z toho vyplývající přepočet emisních faktorů v souvislosti s možnými dopady Závěrů o BAT – v nastavení…
Stáhnout (pdf, 2 MB)
1 2 3

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.