Poznej svého farmáře


Série poznávacích akcí pro veřejnost s názvem "Poznej svého farmáře" má za cíl propojit menší a střední farmáře s jejich potenciálními spotřebiteli. Návštěvníkům akcíh budou nabídnuty ochutnávky výrobků přímo od farmářů-prvovýrobců, dále nákup kvalitních potravin z regionu a také možnost podívat se, jakým způsobem farmáři vlastně hospodaří a vyrábí své produkty.

Farmáři - prvovýrobci

Co si představíte pod pojmem farmář-prvovýrobce? Je to člověk spjatý s přírodou, s faunou a s půdou. Člověk zpracovávající produkty ze své farmy, čímž umožňuje svému zákazníkovi nakupovat přímo u zdroje.

Den otevřených vrátek

Jedna z vybraných farem vždy otevře „svá vrátka“ pro návštěvníky a nechá je nahlédnout do výroby a produkce potravin. Společně s hostitelskou farmou se představí i další lokální chovatelé a pěstitelé.

Doprovodný program

Součástí každého programu je i hudební doprovod, divadelní představení, zábavné hry pro děti a dospělé, ukázky výroby produktů, pasení a stříhání ovcí, komentované prohlídky farem atd.

Více informací o projektu Poznej svého farmáře naleznete na webových stránkách http://poznejsvehofarmare.cz/ 

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.