Varování před závadnými potravinami

Informační centrum bezpečnosti potravin zprovoznilo na internetových stránkách bezpecnostpotravin.cz  aplikaci tzv. e-mail list, která poskytuje uživatelům veškeré informace, které byly  vložené na web bezpecnostpotravin.cz. Uživatelé internetových stránek mohou tuto službu zdarma využívat, tj. po zaregistrování je jim zasílán souhrn aktuálních informací v rozsahu a v periodicitě, který si sami určí. Prostřednictvím internetových stránek bezpecnostpotravin.cz se mohou také uživatelé zaregistrovat k elektronickému zasílání zpráv a to pouze o závadných potravinách, které v tržní síti zachytily dozorové orgány.

Další informace (i k hromadným registracím) na e-mailové adrese olaf.deutsch@mze.cz nebo na telefonním čísle 221 81 2361,  607 886 278.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.