přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Významná potravinářská akce na výstavě Země živitelka - seminář Aktuální změny potravinářské legislativy

8.8.2014

Odborný seminář na téma Aktuální změny na potravinářské legislativy se bude konat v pátek dne 29. srpna 2014 od 13:00 do 15:00 hodin v konferenčním sále pavilonu Z Výstaviště České Budějovic, Husova 423, České Budějovice.

Ilustrační fotkaSekce potravinářských výrob - Úřad pro potraviny Ministerstva zemědělství ČR pořádá v rámci doprovodných programů na letošní výstavě Země živitelka odborný seminář na téma: Aktuální změny na potravinářské legislativy. Seminář se koná v pátek dne 29. srpna od 13:00 do 15:00 hodin v konferenčním sále pavilonu Z Výstaviště České Budějovice.

Na semináři, který je zaměřen na aktuální změny potravinářské legislativy, vystoupí vedoucí pracovníci Ministerstva zemědělství v čele s vrchní ředitelkou Sekce potravinářských výrob - Úřadu pro potraviny Vierou Šedivou, dále představitelé českých dozorových orgánů SZPI, SVS a zástupce Potravinářské komory České republiky.

Seminář je určen především pro potravinářské odborníky, kteří budou mít možnost získat nejnovější informace o změnách legislativy v ČR a diskutovat o dalším směrování tohoto důležitého odvětví. Vstup na seminář je volný.

 

 

 

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem