Zařízení na úpravu a zpracování za účelem výroby mléka a mléčných výrobků

16. 1. 2012

Návrh revize referenčního dokumentu („BREF“) zařízení na úpravu a zpracování mléka o kapacitě odebíraného mléka vyšší než 200 t denně (v průměru za rok) dle přílohy č. 1 zákona číslo 76/2002 Sb., o integrované prevenci a o omezování znečištění, o integrovaném registru znečišťování a o změně zákonů (zákon o integrované prevenci) v platném znění.

Informace zaměřené na průmysl mléka a mléčných výrobků jsou určeny k použití jako vstup při určování BAT (nejlepší dostupné techniky) ve specifických případech potravinářských výrob, které přicházejí v úvahu pro zákon o integrované prevenci. Při určování BATu a nastavování podmínek povolení na základě BATu je vždy třeba vzít v úvahu celkový výsledek, kterého má být dosaženo, a vysokou úroveň ochrany životního prostředí jako celku, ale také ekonomické možnosti v dané oblasti. Na druhé straně BREF FDM poskytuje i údaje o ekonomických důsledcích preventivní ochrany životního prostředí, které mohou zajímat provozovatele potravinářských zařízení, a to úspory surovin, energií a vody při aplikaci některých šetrných technologií.

Zařízení na úpravu a zpracování za účelem výroby mléka a mléčných výrobků

Přílohy

Zařízení na úpravu a zpracování za účelem výroby mléka.doc

Stáhnout (doc, 2 MB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.