Životní situace

1. 11. 2017
Rybářský lístek je povinen mít každý, kdo loví ryby v rybářském revíru. Tato povinnost vyplývá z ustanovení § 13 odst. 7 zákona č. 99/2004 Sb. , o rybníkářství, výkonu rybářského práva, rybářské...
12. 12. 2016
Toto správní řízení umožňuje vyhlášení revíru a následné povolení výkonu rybářského práva za podmínek daných rozhodnutím správního orgánu.
12. 12. 2016
Pokud uživatel rybářského revíru či rybníkář potřebuje z objektivních důvodů použít k lovu ryb (likvidaci obsádky) jedy a výbušniny, drastické metody, elektřinu nebo lovit ryby: pod ledem, v době...
30. 6. 2016
Na základě ustanovení § 14 zákona o rybářství je uživatel rybářského revíru povinen a rybníkář (subjekt hospodařící na rybochovném zařízení) oprávněn navrhnout rybářskou stráž (dále též "RS").

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.