Rejstřík honebních společenstev

Rejstřík honebních společenstev vedený Ministerstvem zemědělství České republiky podle ustanovení § 28 zákona č. 449/2001 Sb., o myslivosti, ve znění pozdějších předpisů, který je veřejným seznamem, do kterého se zapisují nebo vyznačují jmenovaným zákonem stanovené údaje týkající se honebních společenstev.

Tento rejstřík vede Ministerstvo zemědělství České republiky jako orgán státní správy myslivosti příslušný podle § 57 odst. 5 zákona č. 449/2001 Sb., o myslivosti, ve znění pozdějších předpisů (dále jen "zákon o myslivosti"). Součástí každé položky tohoto rejstříku je v souladu s ustanovením § 28 odst. 1 zákona o myslivosti sbírka listin obsahující stanovy příslušného honebního společenstva.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.