Projekt - technické jednání - shromažďování údajů/Technical meeting - data collection

3. 12. 2018

Technické jednání proběhne dne 29. 11. 2018 v Praze za účasti zástupců členských států EU a organizace FAME.

Tématické oblasti:
Rybářství

Podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2017/1004 musí některé členské státy zajistit sběr dat z oblasti akvakultury, přičemž ČR mezi tyto státy patří. Jelikož je ČR na začátku ve sběru dat, tak považuje za velmi důležité, aby jednak informovala ostatní členské státy o sběru dat na území ČR, ale hlavně aby získala informace o sběru dat v ostatních členských státech. Toto technické jednání má za cíl zajistit výměnu informací a zkušeností se sběrem dat mezi jednotlivými členskými státy EU. Výstupy tohoto jednání napomohou jak ČR, tak ostatním členským státům lépe naplňovat požadavky vyplývající z evropské legislativy a zajistit řádný, smysluplný a hospodárný sběr dat.

Realizací tohoto projektu dojde zejména k získání informací a výměně zkušeností v oblasti sběru dat v  některých členských státech EU, přičemž na základě těchto informací může ČR zajistit účelný a hospodárný sběr dat dle požadavků vyplývajících z evropských předpisů. Technické jednání (pdf, 74 kB)

Přílohy

Technické jednání

Technické jednání
Stáhnout (pdf, 74 kB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.