Výzva k podávání žádostí o poskytnutí finančních prostředků v oblasti akreditované poradenské činnosti v lesním hospodářství

Ministerstvo zemědělství tímto zveřejňuje výzvu k podávání žádostí o poskytnutí finančních prostředků v oblasti akreditované poradenské činnosti v lesním hospodářství na období 2021–2026.

Výzva se vyhlašuje v podobě Pravidel Ministerstva zemědělství č. j. MZE-51731/2021-16221  pro poskytování finančních prostředků v oblasti akreditované poradenské činnosti v lesním hospodářství na období 2021–2026 s platností od 27. září 2021.

Žádost se podává Ústavu pro hospodářskou úpravu lesů Brandýs nad Labem, Nábřežní 1326, Brandýs nad Labem, 250 01, prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky, nebo korespondenčně.

Žadatel musí nejpozději do 31. října příslušného roku splnit podmínky pro vyplacení podpory stanovené rozhodnutím o poskytnutí podpory.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.