Zásady příspěvku na podporu adaptace lesních ekosystémů na klimatickou změnu po dodatku č. 1

Ministerstvo zemědělství zveřejňuje platné znění Zásad, kterými se stanovují podmínky pro poskytování finančního příspěvku na podporu adaptace lesních ekosystémů na klimatickou změnu (ze dne 3. 2. 2022), po dodatku č. 1 (ze dne 8. 9. 2022).

Zásady obou podprogramů (Tn pro vlastníky NESTÁTNÍCH lesů, Ts pro případ STÁTNÍCH lesů) jsou dodatkem č. 1 z 8. 9. 2022 upraveny s platností provedených změn zpětně k 3. 2. 2022. Změny byly provedeny především u požadavků druhově pestřejší obnovy lesního porostu, využívání potenciálu přirozené obnovy a šetrnějšího způsobu soustřeďování dříví.

V příloze tohoto článku jsou zveřejněny zásady obou podprogramů s barevným zvýrazněním změn zavedených dodatkem č. 1. V souvisejících odkazech je uveden odkaz na původní znění zásad (před 1. dodatkem) s obecnými informacemi k programu, které zůstaly nezměněny.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.