Tabulky výpěstnosti semenáčků a sazenic pro potřeby Programu rozvoje venkova 2014–2020 a Strategického plánu Společné zemědělské politiky 2023–2027

Pro informaci zveřejňujeme tabulky výpěstnosti dřevin používané k ověření preferenčních kritérií u žádostí o dotaci na stroje, technologie, zařízení a stavby pro lesní školkařskou činnosti z Programu rozvoje venkova na období 2014–2020 a z navazujícího Strategického plánu Společné zemědělské politiky 2023–2027.

V žádostech o dotaci na stroje, technologie, zařízení a stavby pro lesní školkařskou činnost z Programu rozvoje venkova na období 2014–2020 i z navazujícího Strategického plánu Společné zemědělské politiky 2023-2027 mohou provozovatelé lesní školkařské činnosti (držitelé licence pro uvádění reprodukčního materiálu lesních dřevin do oběhu) čerpat preferenční body podle struktury své školkařské produkce. Pro ověření oprávněnosti nárokovaných bodů pro SZIF využívá ÚHÚL údaje z hlášení pověření osobě (ÚHÚL), přičemž oddíly reprodukčního materiálu uvedené do hlášení jako osivo (v kg) jsou na množství reprodukčního materiálu (v ks) převáděny pomocí tabulek výpěstnosti semenáčků a sazenic jednotlivých druhů dřevin. Vzhledem k různým údajům v různých zdrojích o výpěstnosti sadebního materiálu zveřejňujeme jednotné tabulky vytvořené pro tento účel.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.