Zmocnění zástupce

Authorisation of agent

Vytvořil Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský
Hroznová 63/2, Pisárky, 60300 Brno
EPO Elektronické podání je možné
Místo podání codebook_meansOfSubmission#nou_ukzuz

Zmocnění zástupce k podpisu žádosti nebo každého jiného dokumentu podávaného u Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského (ÚKZÚZ) podle zákona č. 408/2000 Sb., o ochraně práv k odrůdám, ve znění pozdějších předpisů nebo podle zákona č. 219/2003 Sb., o oběhu osiva a sadby, ve znění pozdějších předpisů, a ke všem jednáním u ÚKZÚZ, týkajících se odrůdy (odrůd).

Authorisation of agent to sign any application or other document given or delivered to the Central Institute for Supervising and Testing in Agriculture (the ÚKZÚZ) in accordance with Act No. 408/2000 Coll., on plant variety rights protection, as last amended, and/or with Act No. 219/2003 Coll., on the marketing of seed and planting material, as last amended, to make all attendances upon the ÚKZÚZ relating to the plant variety (varieties):.

Datum: 7. 10. 2010

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.