Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský

Všem nám záleží na tom, abychom konzumovali bezpečné a kvalitní potraviny. Jejich cesta začíná u půdy a pokračuje k volbě správné odrůdy, osivům, sadbě, hnojivům a přípravkům na ochranu rostlin. Bez toho všeho zemědělské plodiny strádají, mají potíže se svým zdravým vývojem a výsledkem je špatná sklizeň. Abychom naopak sklízeli dostatek a ve skvělé kvalitě, a ještě co nejvíce šetřili životní prostředí, v tom všem pomáhá naše zkušebnictví, kontrola a rostlinolékařství.

Tyto události se konají v měsíci Duben 2024. Přejete si zobrazit události za celý rok?

Výstava INVAZNÍ ŠKŮDCI A CHOROBY ROSTLIN KOLEM NÁS

6. 4. 2024 9:00 - 30. 4. 2024 17:00
Výstava, veletrh
skleníky Botanické zahrady Přírodovědecké fakulty MUNI, Kotlářská 2, Brno
ÚSTŘEDNÍ KONTROLNÍ A ZKUŠEBNÍ ÚSTAV ZEMĚDĚLSKÝ pořádá ve spolupráci  s MASARYKOVOU UNIVERZITOU panelovou výstavu  pod názvem  “Invazní škůdci a choroby rostlin kolem nás“ 6. 4. - 30. 4. 2024 v prostorách skleníků Botanické zahrady Přírodovědecké fakulty TISKOVÁ ZPRRÁVA Náš svět je propojenější víc než dřív. Globalizace stírá odlišnosti nejen mezi kulturami; s intenzifikací světové dopravy i…

Výstava PŘÍBĚH SEMEN, PŘÍBĚH LIDÍ

30. 4. 2024 9:00 - 29. 9. 2024 17:00
střešní terasa Národního zemědělského muzea v Praze
ÚSTŘEDNÍ KONTROLNÍ A ZKUŠEBNÍ ÚSTAV ZEMĚDĚLSKÝ pořádá ve spolupráci  s Národním zemědělským muzeem panelovou výstavu ke 100. výročí založení ISTA pod názvem  PŘÍBĚH SEMEN, PŘÍBĚH LIDÍ Výstava představí zajímavé informace o semenech a jejich využívání lidmi. Přiblíží návštěvníkům proměnu využívání semen od neolitu až po současnost - od nahodilého sběru semen až po výrobu osiv, která slouží k…

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.