Právní předpisy a metodiky

Metodický návod k provádění pozemkových úprav a Technický standard plánu společných zařízení

20. 4. 2012
Ministerstvo zemědělství - Ústřední pozemkový úřad vydává v konečné verzi Metodický návod k provádění pozemkových úprav a Technický standard dokumentace plánu společných zařízení v pozemkových úpravách.
18. 10. 2011

Metodický pokyn ze dne 12. 9. 2011 k otázce šetření hranic a některých náležitostí v případě pozemků v pozemkových úpravách neřešených ve smyslu ust. § 2 zákona č. 139 Sb., o pozemkových úpravách a pozemkových úřadech a o změně zákona č. 229/1991 Sb., ve znění pozdějších předpisů.

Stáhnout (pdf, 946 kB)

Katalog vozovek polních cest - technické podmínky – změna č. 2

1. 3. 2011
Vydaný Ministerstvem zemědělství – Ústředním pozemkovým úřadem pod č.j. 43385/2011 ze dne 1.3.2011.
20. 10. 2010

Cílem příručky je seznámit zainteresované odborníky z oborů pozemkových úprav a územního plánování s procesy a postupy tvorby důležitých dokumentů, řešících problematiku nezastavěného území (volné krajiny), a zejména vymezit možnosti vzájemné spolupráce. Příručka je určena odborníkům „opačné profese“, aby se srozumitelným způsobem seznámili s praktickými záležitostmi pořizování územních plánů a procesu pozemkových úprav.

Stáhnout (pdf, 3 MB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.