Tematická pracovní skupina "Chytrý venkov"

Cílem činnosti zřizované pracovní skupiny je podpořit národní diskusi k tématu Chytrý venkov a zlepšit podmínky pro implementaci tohoto principu ve venkovských oblastech. Dále bude zajištěn přenos know-how ze zahraničí do ČR.

Evropská síť pro rozvoj venkova (ENRD) ustanovila tematickou pracovní skupinu zabývající se problematikou chytrého venkova na evropské úrovni – jsou sebrány a zpracovány příklady dobré praxe a edukační materiály.

Na úrovni ČR byla partnery z NNO zahájena diskuse k tomuto tématu, protože představuje významný potenciál pro rozvoj venkovských oblastí.

Smart Rural Areas - možnost zapojení obcí

24. 4. 2020
Celostátní síť pro venkov je partnerem projektu Smart Rural Areas, který je financován z prostředků EU a je zaměřen na zavádění chytrých řešení na venkově. V současné době probíhá výzva pro obce, které mají zájem aktivně se podílet na realizaci projektu.

Zápis z prvního jednání TPS Chytrý venkov

20. 5. 2019
Dne 8. dubna 2019 se konalo první jednání Tematické pracovní skupiny Chytrý venkov.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.