Výjezdní zasedání k erozím

Dne 23.10.2013 se uskuteční výjezdní zasedání členů TPS a dalších odborníků za účelem porovnání působení půdní eroze v Jihomoravském a Ústeckém kraji. Na základě tohoto zasedání bude vypracována odborná studie.

V české republice je erozí ohroženo 52 % zemědělských půd, a proto je nutné zvýšit povědomí o této problematice. Členové TPS Ústeckého kraje "Vliv činnosti člověka na krajinu českého venkova s důrazem na vodní režim a zadržování vody v krajině" se zúčastní výjezdního zasedání do oblasti Mikulovska, kde si budou moci prohlédnout pozemky zasažené půdní erozí, připravené půdní sondy a půdoochranná opatření v praxi. Na základě zasedání bude vypracována "Studie zabývajcí se základní problematikou eroze půdy a jejím současným stavem v Ústeckém a Jihomoravském kraji České republiky".

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.