Venkov je náš svět – setkávání teorie s praxí

Datum akce: 13. 9. 2023 9:00 - 15. 9. 2023 14:30
Místo konání:
území Ústeckého kraje
Tématické zaměření akce:
Program rozvoje venkova, Celostátní síť pro venkov, exkurze
Cílová skupina:
Široká veřejnost
Kategorie akce: Kulturní, společenské a promo akce

Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond ve spolupráci s místní akční skupinou MAS - Střední Polabí, z.s. Vás v rámci aktivit Celostátní sítě pro venkov zvou na seminář s exkurzí „Venkov je náš svět – setkávání teorie s praxí“ se zaměřením na čerpání a přínos evropských dotačních prostředků.

Akce je určena pro zástupce akademické sféry, zemědělce a podnikatele, zájemce o Společnou zemědělskou politiku, komunitní rozvoj a podporu inovací a pro management a členy řídících a kontrolních orgánů místních akčních skupin. Z prostředků Celostátní sítě pro venkov bude hrazeno ubytování, stravování, lektoři, pronájem sálu včetně techniky, licencované fotografie projektů se zaměřením na Program rozvoje venkova 2014–2020 (PRV) a organizační zajištění akce. Dopravu a nápoje v rámci oběda a večeře si účastníci exkurze zajišťují a hradí sami.

Program

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.