Úspěšné regionální projekty s podporou nejen z Programu rozvoje venkova v Rakousku

Datum akce: 20. 10. 2023 7:30 - 22. 10. 2023 18:30
Místo konání:
Spolkové země Horního a Dolního Rakouska
Tématické zaměření akce:
Program rozvoje venkova, Celostátní síť pro venkov, zahraniční exkurze, sdílení dobré praxe
Cílová skupina:
Široká veřejnost
Kategorie akce: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond ve spolupráci s místní akční skupinou MAS Blaník, z.s. Vás v rámci aktivit Celostátní sítě pro venkov srdečně zvou na zahraniční exkurzi se zaměřením na čerpání a přínos evropských dotačních prostředků. „Úspěšné regionální projekty s podporou nejen z Programu rozvoje venkova v Rakousku“.

Cílem exkurze bude seznámit účastníky s úspěšnými projekty Programu rozvoje venkova 2014–2020 (dále jen „PRV“) a s dalšími dotačními možnostmi, které podporují místní podnikatele ve spolupráci s obcí včetně získání praktických poznatků zejména z oblasti realizace regionální politiky rozvoje venkova v praxi. Na exkurzi budou prezentovány příklady dobré praxe v oblasti PRV, aktivity spojené s komunitně vedeným rozvojem obce a příklady využití podpory krátkých dodavatelských řetězců.

Program

Bližší informace o akci, programu a možnostech registrace naleznete na webových stránkách SZIF (pdf, 253 kB).

 

Přílohy

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.