Středočeský venkov na prahu nového programového období Společné zemědělské politiky 2023–2027

Datum akce: 30. 11. 2023 9:30 - 1. 12. 2023 15:00
Místo konání:
Hotel Jesenice, U Velkého rybníka 188, Jesenice u Rakovníka, 270 33
Tématické zaměření akce:
Program rozvoje venkova, Celostátní síť pro venkov, exkurze
Cílová skupina:
Široká veřejnost
Kategorie akce: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond ve spolupráci s Krajským sdružením Národní sítě místních akčních skupin ČR Středočeského kraje Vás v rámci aktivit Celostátní sítě pro venkov srdečně zvou na seminář s workshopem a s exkurzí Středočeský venkov na prahu nového programového období Společné zemědělské politiky 2023–2027 se zaměřením na čerpání a přínos evropských dotačních prostředků.

Seminář s workshopem a s exkurzí je určen pro zástupce místních akčních skupin (MAS), nestátních neziskových organizací, zájemce o Strategický plán Společné zemědělské politiky na období 2023–2027 (SP SZP) a pro širokou odbornou i laickou veřejnost. Dvoudenní akce je zaměřena na sdílení dosavadních zkušeností v rámci realizace strategie komunitně vedeného místního rozvoje (CLLD) a především k přípravě na nové programové období se zaměřením na SP SZP. Účastníci navštíví úspěšně realizované projekty Programu rozvoje venkova 2014–2020 (PRV) na území hostitelské místní akční skupiny.

Program

Bližší informace o akci, programu a možnostech registrace naleznete na webových stránkách SZIF (PDF, 428 KB).

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.