Setkání aktérů Karlovarského kraje

Datum akce: 21. 11. 2023 14:30 - 19:00
Místo konání:
Římskokatolická farnost Ostrov, Malé nám. 25, 363 01 Ostrov
Tématické zaměření akce:
Program rozvoje venkova, Celostátní síť pro venkov, exkurze
Cílová skupina:
Široká veřejnost
Kategorie akce: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond ve spolupráci s MAS Krušné hory, o. p. s. si Vás v rámci aktivit Celostátní sítě pro venkov dovolují pozvat na „Setkání aktérů Karlovarského kraje

Setkání je zaměřeno na sdílení zkušeností s dotačními možnostmi v rámci Strategického plánu Společné zemědělské politiky na období 2023–2027 (SP SZP) včetně implementace Strategie komunitně vedeného místního rozvoje (SCLLD) v území Karlovarského kraje. Součástí setkání bude i zhodnocení činnosti Celostátní sítě pro venkov (CSV) v Karlovarském kraji a představení zrealizovaných akcí v roce 2023. V rámci setkání budou prezentovány příklady dobré praxe Programu rozvoje venkova 2014–2020 (PRV) a předány informace o působení místních akčních skupin (MAS) a aktérů na území Karlovarského kraje.

 

Program

Bližší informace o akci, programu a možnostech registrace naleznete na webových stránkách SZIF (PDF, 243 KB).

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.