Za inovativními příklady řešení energetické krize na venkově a dalšími projekty s podporou Programu rozvoje venkova

Datum akce: 20. 6. 2023 7:00 - 21. 6. 2023 19:45
Místo konání:
Liberecký a Ústecký kraj
Tématické zaměření akce:
Cílem exkurze je seznámit účastníky s úspěšnými projekty v rámci Programu rozvoje venkova 2014–2020 (PRV), v rámci kterého byli mimo jiné podpořeni místní podnikatelé ve spolupráci s obcemi. Výměna zkušeností na téma podpory komunitního života v obcích, venkovských tradic, prospěšnosti podpory zemědělského i nezemědělského podnikání pro obec a předávání dobré praxe v rámci koexistence veřejné správy, municipalit, místních akčních skupin i soukromých subjektů.
Cílová skupina:
Exkurze je určena pro zemědělské podnikatele, zástupce místních akčních skupin, státní správy a samosprávy, nestátní neziskové organizace a pro odbornou veřejnost, zabývající se komunitní energetikou a inovativními technologiemi.
Kategorie akce: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Celostátní síť pro venkov, Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond si Vás ve spolupráci s Regionem Pošembeří o.p.s. dovolují pozvat na exkurzi za projekty Programu rozvoje venkova 2014–2020 s názvem

Za inovativními příklady řešení energetické krize na venkově a dalšími projekty s podporou Programu rozvoje venkova.

Bližší informace o akci, programu a možnostech registrace naleznete na webových stránkách SZIF (PDF, 590 kB).

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.