Moderní zemědělství a inovace na venkově, implementace Strategického plánu Společné zemědělské politiky na období 2023–2027, podpora Strategie komunitně vedeného místního rozvoje

Datum akce: 23. 11. 2023 9:30 - 16:00
Místo konání:
Nádražní 261, 441 01 Podbořany, dále dle pozvánky
Tématické zaměření akce:
Oblast inovací směřovaných do rozvoje venkovského prostoru s vazbou na zemědělství, příklady dobré i špatné praxe inovačních postupů v oblasti PRV, SP SZP, SCLLD

Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond ve spolupráci s MAS Naděje o. p. s. si Vás v rámci aktivit Celostátní sítě pro venkov dovolují pozvat na seminář s exkurzí „Moderní zemědělství a inovace na venkově, implementace Strategického plánu Společné zemědělské politiky na období 2023–2027, podpora Strategie komunitně vedeného místního rozvoje“.

Program

Bližší informace o akci, programu a možnostech registrace naleznete na webových stránkách SZIF (PDF, 259 kB).

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.