Podporované formuláře

Prostřednictvím elektronické podatelny je možné podat pouze podání, k nimž jsou v rámci stránek portálu farmáře vystaveny příslušné formuláře. Jejich seznam je uveden dále.

Pro využití těchto formulářů je třeba mít nainstalovánu aplikaci vOKO-2007, protože formuláře jsou vytvořeny ve formátu, se kterým žádná jiná aplikace nepracuje. Pokud již tuto aplikaci máte nainstalovánu, můžete si pro otestování otevřít !! PRÁZDNÝ !! testovací formulář (odkaz je uveden vždy u příslušného formuláře).

Používáte-li pro své potřeby (evidence) nějakou aplikaci, ze které je možné vytvářet podklady pro jednotlivé formuláře, lze uvedenou aplikaci vOKO-2007 použít i čistě jako komunikační modul.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.